MAGNACI – akcja zakończona!

Wczoraj w nocy akcja społecznościowego finansowania wydania gry “Boże Igrzysko: MAGNACI”  na portalu Wspieram.to zakończyła się. Zebrana kwota to 58958,00 zł.

Dziękujemy Wam za tak szczodre wsparcie!

W trakcie akcji kupiliście 450 pudełek gry “Boże Igrzysko: MAGNACI” oraz 45 innych gier naszego wydawnictwa. To bardzo dobry wynik jak na tą swoistą formę przedsprzedaży – w porównaniu z wynikami jakie osiągają przedsprzedaże gier prowadzone tradycyjnymi kanałami. Cieszymy się z tego powodu i dziękujemy Wam bardzo za zaufanie, które wyraziliście w twardej walucie.

Ale akcja to nie tylko przedsprzedaż, lecz znacznie więcej – to wspólne tworzenie finalnego kształtu gry. I tutaj Wasze zaangażowanie przebiło nasze szacunki, które tonowaliśmy ze względu na fakt, iż jest to pierwsza taka akcja realizowana przez nasze wydawnictwo. Ale niepotrzebnie! Odblokowaliście aż sześć celów dodatkowych:
- drewniane pionki graczy,
- drewniane znaczniki budowli,
- drewniane znaczniki czarnych chmur i sejmu niemego,
- drewniane znaczniki przewagi i dominacji,
- drewniane znaczniki posiadłości – kostki, a ostatecznie domki,
dzięki czemu “MAGNACI” będą nie tylko dobrą grą, ale i produktem pięknym, wypełnionym solidną porcją drewnianych komponentów. Będzie ich w pudełku aż 239!

Tyle, że pieniądze to nie wszystko. W trakcie akcji odwiedziliśmy wiele miejsc, rozegraliśmy dziesiątki partii i rozmawialiśmy na temat gry z setkami osób. Wszystkie Wasze uwagi starannie notowaliśmy, tak by gotowa gra była jeszcze lepsza – odpowiadała Waszym potrzebom. I to jest kolejny Wasz wkład w “MAGNATÓW” – z naszej perspektywy rzecz bezcenna.

Dziękujemy również partnerom akcji, bez wsparcia których na pewno nie osiągnęlibyśmy tak wiele oraz wszystkim życzliwym nam ludziom, którzy nieśli w świat wieść o “MAGNATACH”.

Teraz przed nami 3 miesiące ciężkiej pracy, w trakcie których spróbujemy wydać dla Was “MAGNATÓW” tak, byście nie pożałowali ani jednej złotówki, którą wydaliście podczas tej akcji. I by we wrześniu na Wasze stoły trafiła gra, która choć na moment przywróci blask I Rzeczpospolitej.

Będziemy informować Was na bieżąco o postępach prac nad grą – prosimy, bądźcie dalej z nami!

koniec akcji

, , ,

Phalanx

Trackbacks/Pingbacks

  1. GRY PLANSZOWE W PIGUŁCE #372 - Board Times - gry planszowe to nasza pasja - June 23, 2014

    [...] Wydawnictwo Phalanx chwali się kwotą zebraną na prace nad grą Boże Igrzysko: Magnaci. [...]

Leave a Reply

Current ye@r *

Facebook