PHALANX wspiera blogerów

Inspirują, motywują, działają! Równie zakręceni, jak my – fani i twórcy gier! To do nich chcemy dotrzeć i pokazać im, jak wiele nas łączy! Po raz pierwszy w historii naszego wydawnictwa chcemy ich wesprzeć i pokazać im, jak interesujący jest nasz świat!A o kim mowa? O blogerach!

blogotokZaczęliśmy od Kielc. Tam 23 kwietnia odbyło się piąte spotkanie blogowe, w którym uczestniczyli blogerzy, vlogerzy oraz ich przyjaciele i fani. O swojej pasji opowiedzieli: Karol i Ola, Andrzej Tucholski (który jest w złotej dziesiątce najbardziej wpływowych blogerów), Alina Moskwa, Kamil Nowak, Natalia Sławek oraz Maciej Trojanowicz. W podziękowaniu za prelekcje otrzymali oni w prezencie nasze gry. Nie zapomnieliśmy też o uczestnikach spotkania – dla nich też przygotowaliśmy nagrody w postaci planszówek. Organizatorzy wydarzenia przygotowali też konkurs na promocję hasztaga #Phalanx.

łódźKolejne wydarzenie, które wspieramy to konferencja Łódź bloguje. 18 czerwca już po raz drugi spotkają sie łódzcy blogerzy. Oprócz prelekcji na uczestników czekają także warsztaty oraz upominki w postaci naszych gier.

Jeżeli, tak jak Pingwiny z Madagaskaru, jesteście MiSZCZami ciętej riposty. prowadzicie bloga lub jesteście ich czytelnikami, skorzystajcie z naszego zaproszenia! Do wygrania nasz bestseller Pingwiny z Madagaskaru oraz gra logiczna CLASH: Jihad vs. McWorld.

, , , ,

Phalanx
No comments yet.

Leave a Reply

Current ye@r *

Facebook