Mare Nostrum Imperia – dostawa gry (2)

Gry dotarły już na nasz magazyn, zostały sprawdzone i przeliczone. Na szczęście braki nie są wielkie:

- brakuje wszystkich żetonów Bohaterów Labiryntu Dedala (problem dotyczy 100% wysyłek). Brak był już przez nas zgłoszony, żetony zostały już do nas wysłane z Francji i powinny dotrzeć jeszcze w tym tygodniu;

- brakuje anglojęzycznych pozycji i dodatków z katalogu Academy Games (problem dotyczy kilku % wysyłek). Brak został już przez nas zgłoszony, gry te mają dotrzeć do nas w najbliższym czasie, ponieważ są magazynowane w Niemczech;

- brakuje dwóch kompletów Resource chips. Brak został już przez nas zgłoszony, czekamy na odpowiedź od Asyncron. Gry wyślemy do wspierających mimo to, dosyłając Resource chips na nasz koszt, gdy tylko otrzymamy je z Francji.  (edycja 08.09.2016) Dwa brakujące komplety się znalazły, były dorzucone do innego kartonu.

- brakuje wszystkich Gigant Map. Asyncron zlecił swoją wsłasną produkcję, ponieważ wariant Academy Games był zbyt ciemny. Maty zostaną wyprodukowane w tym tygodniu, z dostawą na drugą połowę października. Gry wyślemy do wspierających mimo to, dosyłając mapy, gdy tylko otrzymamy je z Francji. To tuba o wysokości 1,4m, zatem i tak muszą być wysłane oddzielnie. Niestety ze znacznym opóźnieniem.

Znając stan faktyczny podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu wysyłki gier do momentu otrzymania żetonów Bohaterów Labiryntu Dedala, ponieważ one muszą trafić do każdej paczki w liczbie przesyłanych gier. Po ich otrzymaniu będziemy niezwłocznie realizować wysyłki. W tym czasie powinny nadejść gry z Academy Games, zatem osoby zamawiające ich pozycje nie powinny wyraźnie dłużej czekać na swoją przesyłkę.

Szacujemy, że dostawa gry będzie miała miejsce w dniach 12-16 września.

mn1

mn2 mn3 mn4

, , , ,

Phalanx
No comments yet.

Leave a Reply

Current ye@r *

Facebook