Mare Nostrum Imperia – dostawa gry (3)

W piątek dotarły do nas z Francji brakujące żetony Bohaterów Labiryntu Dedala. W związku z tym możemy w tym tygodniu zrealizować większość (ok. 95%) wysyłek.

Paczki są właśnie pakowane. Najpierw pudełka gry i dodatku owijamy folią, by nie ruszały się względem siebie w paczce, co zapobiegnie otarciom i uszkodzeniom. Następnie dodajemy do nich woreczek zawierający żetony Wojny i Pokoju, Bohaterów Labiryntu Dedala oraz krótki list od nas i małą naklejkę z erratą (do wklejenia w instrukcji gry).

mn3

Na koniec taki pakiet trafia do kartonu, do którego dokładamy ewentualne zakupione dodatki, zabezpieczenia oraz wypełnienie.

Dzięki temu gry powinny dotrzeć do Was w idealnym stanie.

Uwaga: podczas odbioru gry od kuriera należy dokładnie sprawdzić paczkę. W razie jakiegokolwiek uszkodzenia, należy przesyłkę otworzyć przy kurierze i sprawdzić zawartość. Jeśli coś jest uszkodzone, prosimy o spisanie z kurierem protokołu uszkodzeń, który jest podstawą do reklamacji dostawy.

Brakujące anglojęzyczne pozycje i dodatki z katalogu Academy Games mają być do nas wysłane w dniu dzisiejszym – otrzymaliśmy już informację o formowaniu przesyłki. Paczki, w których mają się one znaleźć, wyślemy zatem w ostatniej kolejności – gdy tylko dotrze do nas przesyłka z Niemiec.

mn1

, , , ,

Phalanx
No comments yet.

Leave a Reply

Current ye@r *

Facebook