UBOOT The Board Game – polska edycja debiutuje na portalu Kickstarter

UBOOT The Board Game to w pełni kooperacyjna, rozgrywana w czasie rzeczywistym gra planszowa o walce podwodnej w czasach drugiej wojny światowej. Pozwala 1 do 4 graczy objąć role Kapitana, Pierwszego Oficera, Nawigatora, oraz Głównego Mechanika na pokładzie okrętu podwodnego typu VIIC. Gra wspomagana jest przez aplikację mobilną, pozwalającą osiągnąć niespotykany dotąd poziom realizmu, oraz sztuczną inteligencję odpowiedzialną za wrogie działania, które zmuszą załogę do wspięcia się na wyżyny umiejętności. Akcja rozwija się zarówno w skali strategicznej jak i taktycznej, nieustannie wymagając współpracy, efektywnego zarządzania załogą, oraz szybkiej oceny zagrożeń.

Gra, projektowana przez ostatnie dwa lata, trafiła dziś na portal Kickstarter, w celu pozyskania funduszy na jej dalszy rozwój. Jest to niezwykle ambitny (a zatem i drogi projekt), który na nowo określa granice wykorzystania aplikacji mobilnych w grach planszowych. UBOOT wykorzystuje aplikację na niespotykaną dotąd skalę, zachowując jednocześnie to co najlepsze w grach planszowych.

Polska edycja gry zostanie wydana równolegle do edycji angielskiej (i innych edycji językowych), zatem zapraszamy do wsparcia naszej kampanii już dziś!

prev2

, , ,

Phalanx
No comments yet.

Leave a Reply

Current ye@r *

Facebook